Kariyer Planlama

Aegon Türkiye'nin büyüyen kadrolarında siz de yerinizi alın; kazançlı bir mesleğe adım atın,prestijli bir şirkette geleceğinizi şekillendirin.

  • Şirketimiz bünyesinde görev yapan nitelikli ve deneyimli danışmanların sayısını yükseltmek, kariyer fırsatlarını genişletmek, iş tatminini artırmak, personel sirkülasyon oranını düşürmek ve satış kadromuzun gereksinimlerine yanıt veren daha esnek bir yapıya sahip olmak için Satış Ekipleri'nde görev yapan çalışanlarımızın kariyer yolları iki alana ayrılmış olup, ayrıca idari kadrolara geçiş yolu açık tutulmuştur.
  • 2019 yılında Satış Ekiplerimizin İç Satış Kanallarında Finansal Güvence Uzmanı ve Özel Birikim Danışmanı unvanında görev yapan kişilerin kariyerlerine Satış Ekip Yönetimi kulvarında devam etmeleri amacıyla katıldıkları Değerlendirme Merkezi Uygulamaları ise gelişerek devam etmiştir. Değerlendirme Merkezi Uygulamasından elde edilen sonuca göre katılımcıların kariyerlerine satış ya da satış ekip yönetimi kulvarında devam etmeleri kararı verilmektedir. Ayrıca gelişim alanları Üst Yönetim, Bölge Yönetimleri ve Eğitim Bölümü tarafından takip edilmektedir.
  • Kariyerine Aegon Türkiye Acentesi olarak devam etmek isteyen çalışanlar, Acenteler Bölümü ile yapacakları değerlendirmenin ardından, istemeleri ve uygun bulunmaları halinde Şirket bünyesindeki kariyerlerini sonlandırarak yollarına Şirket Acentesi olarak devam edebilirler.