İşe Alım & Kariyer Fırsatları

Aegon Emeklilik ve Hayat İnsan Kaynakları olarak işe alım stratejimiz uygun kişilerin işe alınması ve Aegon Türkiye ailesinin değerli bir parçası olmalarının sağlanmasıdır.

İnsan Kaynakları işe alım stratejisi uygun kişilerin işe alınması ve Aegon Türkiye ailesinin değerli birer parçası olmalarının sağlanması doğrultusunda devam etmektedir.

  • İnsan Kaynakları işe alım stratejimiz doğrultusunda Finansal Güvence Danışmanı aday veri tabanı oluşturmak amacıyla Aegon Türkiye'ye özgü hazırlanan ve Ocak 2015 tarihinden bu yana hizmet veren "Aradığın İş Burada.com" sitesi yenilenerek, eskisinden daha dinamik içerikli ve modern tasarımlı hale getirilmiştir. Aegon Türkiye ailesi olarak dijitalleşme sürecinde emin adımlarla ilerlerken ailemize yeni katılacak çalışma arkadaşlarımıza iş başvuru yaptıkları andan, mülakat sürecine, iş teklifinden Başlangıç Eğitimi'nin sonuna kadar farklı bir çalışan deneyimi sunulması hedeflenmiştir. Ayrıca 2019 yılında aktif olarak faaliyete geçen People Box platformu üzerinden de işe alım süreçlerimizin hem idari hem de satış kadroları için dijitalleşmesi ve online olarak yürütülmesi sağlanmaktadır.
  • 2019 yılında uyguladığımız İç Referans Projesi kapsamında ise çalışanlarımızın referansı ile yeni çalışma arkadaşları aramıza katılmış olup, referans olan çalışanlarımız da ödüllendirilmiştir.
  • İnsan Kaynakları Bölümümüzün web sitesi aradiginisburada.com üzerinden başvuru yapmak ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.
  • http://aradiginisburada.com/basvuru.php