Aegon'un Yeni Dijital Projesi olayinkolayi.com Yayında

 

“Bu sitede her olayın bir kolayı var!” sloganıyla yola çıkan olayinkolayi.com, ziyaretçilerinin deneyim yolculuklarını başarılı bir şekilde sonlandırmasını sağlamak için günden güne gelişiyor; ev satın alma, sigorta poliçesi oluşturma ve uygun faizli kredi kullanma hedeflerine ulaşabilmeleri için ziyaretçilerine destek oluyor.

Avantajı Gözünden Tanıyanlar İçin Olayın Kolayı

Olayın Kolayı, vefat ve seçimli olarak maluliyet durumlarına karşı bireysel kredileri güvence altına alan Kredi Hayat Sigortası ürününü sektör geneline göre %40’a varan fiyat avantajıyla sunuyor! Detaylı risk analizi sayesinde, ödenen primlerin karşılığı sorunsuz bir şekilde alınabiliyor. Linke tıklayınız.

Konut ve Kredi Asistanı olayinkolayi.com'da

olayinkolayi.com üzerinden konut ve kredi işlemlerinin farklı adımlarında ihtiyaç duyulan hesaplamalar kolayca yapılabiliyor.  Linke tıklayınız.

Ev Almadan Önce Komşu Değil Asistanlık Hizmeti Alanların Platformu Olayın Kolayı

Gerçekçi bir bakış açısıyla yola çıkan ve masraflarını öğrenmeden karar vermek istemeyenler, olayinkolayi.com Konut Asistanı sayesinde işlemlerini sorunsuz bir şekilde tamamlıyor! 

Ev araştırma sürecine başlanılan ilk aşamada satın alınacak evin tutarına karar vermek gerekiyor. Gelirine Göre İdeal Ev Tutarı hesaplama aracı da tam burada devreye giriyor. Taşınma Masrafı, Emlakçı Komisyonu ve Tapu Harcı hesaplama araçları ise olası masraflara karşı hazırlıklı olunmasını sağlıyor.  Linke tıklayınız.

Ayağını Yorganına Göre Kredisini Faize Göre Uzatanların Platformu Olayın Kolayı

Değişkenlik gösteren kredi faizleri, kredi çekmek isteyenlerin karar verme sürecini etkileyen önemli bir faktör. Kredi faizlerine göre listeleme de dahil olmak üzere kredinin toplam maliyetini etkileyebilecek tüm masraf kalemleri Kredi Asistanı sayesinde kolayca hesaplanabiliyor. Kredi başvuru sürecini etkileyen en önemli faktör olan Kredi Notu, yine aynı sayfada yer alan hesaplama aracı sayesinde öğrenilebiliyor. Linke tıklayınız.

Tüm bu olaylar için: olayinkolayi.com