Yol:

Eğitim

BAŞLANGIÇ EĞİTİMLERİ
İşe girişi yapılan satış ekiplerine verilen 3 haftalık bir eğitim sürecini kapsar. İçeriğinde; Temel Satış Teknikleri, Hayat Sigortası Mevzuatı ve Şirket Ürünlerinin yer aldığı kapsamlı bir programdır.

SATIŞTA BAŞARI EĞİTİMİ
Şirketimiz bünyesinde iki ayını doldurmuş satış ekiplerine uzman eğitimci Sayın İlda Terziyan tarafından "Satışta Başarı" eğitimi verilmektedir. İleri satış tekniklerini içeren üç günlük bir programdır
İlgili eğitimde; İkna, Analiz Becerisi ve İletişim konularına yer verilirken, satışın temel dinamikleri,paradigması ve satışın temel kuralları ile satışta karşılaşılan itirazlar ele alınmaktadır.

BES EĞİTİMLERİ
Satış ekiplerimizi e-BEAS sınavına hazırlamak ve yetkinliklerini arttırmak amacıyla sürdürülen ve dönemsel olarak açılan bir Eğitim programıdır.
Bireysel Emeklilik Aracılığı sınavına hazırlık eğitimlerinde; 'Bireysel Emeklilik Mevzuatı', 'Finans ve Yatırım Araçları', "Sigortacılık', 'Satış Yönetimi ve Pazarlama', konularında adayların yetkinliklerini arttırarak sınavda başarılı olmaları amaçlanmaktadır.