Yol:

E-Akademi

"E-Akademi, Aegon Türkiye çalışanlarının zaman ve mekân kısıtlaması olmadan ulaşabilecekleri çevrimiçi eğitim platformudur. E-Akademi kapsamında satış ve idari kadro çalışanlarına yönelik, ürün, mevzuat, satış teknikleri, bilgi güvenliği ve risk kültürü gibi başlıklarda eğitim programları düzenlenmektedir. Ayrıca, yasa gereği zorunlu olan MASAK Uyum Programı ve FATCA gibi eğitimler de E-Akademi platformu üzerinden çalışanlarımıza sunulmaktadır.

E-Akademi sektörümüzde bir ilk olan satış oyununu da bünyesinde barındırmaktadır. Çalışanlarımız satış sürecinin tüm adımlarını içeren satış oyununu oynayarak, ihtiyaç odaklı soru sorma teknikleri ve finansal analiz yapma becerilerini geliştirme imkânı bulmaktadır.

E-Akademi'de yar alan sıkça sorulan sorular köşesi, hayat sigortacılığı ve bireysel emeklilik ana başlıklarında, şirketimiz ürün ve süreçleriyle ilgili akla gelebilecek hemen her sorunun yanıtını vermektedir. Eğitimlerimiz, videolar ve e-kütüphane içinde yer alan tamamlayıcı doküman içerikleri ile zengin bir içerik sunmaktadır."